trende

Ankara Ürün Fotoğraf Çekimi

07.05.2021
779

Ankara ürün fotoğraf çekimi özellikle son yıllarda e-ticaret ve web sistemlerinin gelişmesi ile en fazla tercih edilen hizmetlerden biri olmuştur. Girişimciler sattıkları ürünlerin 3 boyutlu görsellerini sistemlere yükleyerek ürünlerini daha rahat lanse edip, tüketiciyle buluşturma fırsatı yakalar. Ürün fotoğraflarının kaliteli ve profesyonel olması internette satış yapmanın birinci şartıdır. Araştırmalar doğru görsellerle satışa çıkarılan ürünlerin, diğer ürünlere nazaran %90 daha fazla olduğunu gösterir. Buda ankara ürün fotoğraf çekimi için girişimcilerin araştırma yapmasını sağlar. Ürün fotoğraf çekimi fiyat ankara için muhteşem bir kampanya ile karşınızdayız. Standart ölçülerde 20 adete kadar ürün çekimleriniz sadece 500 TL ye yapılmaktadır.

E-ticaret sistemleri web yazılımcılar tarafından geliştirilir. Yine ürünlerinizi en fazla göstermek istediğiniz bireysel firma web sitelerinizde bizlerin eseridir. Dolayısı ile bizler ürünlerin e-ticaret boyutundan tutunda, nasıl görünmesi gerektiğine kadar stüdyolardan çok daha fazla bilgi sahibiz. Laf aramızda kalsın ama bir çok fotoğraf stüdyosu ürün çekim işlerini bizim ajanslarımıza getirir. Çünkü ürün fotoğraf çekimleri bireysel fotoğrafçılıktan çok daha farklı malzeme, ekipman ve deneyim gerektirir. Bu malzemelerin en önemlileri çekim çadırları ve çekim masalarıdır. Eğer ürün fotoğraf çekimi yaptıracaksanız evinize yada dükkanınıza en yakın 3-5 fotoğrafçıya gidin ve çekim çadırı ile masalarının onlarda olup olmadığını sorun. Olumlu yanıt alırsanız mutlaka ekipmanları görmek istediğinizi söyleyin. Müşteri olarak bu sizin en doğal hakkınız. Emin olun hiçbiri size bu malzemeleri göstermeyecektir. Ve bu malzemeler ile yapılmayan çekimler, asla doğru çekim olmayacaktır.

ANKARA ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Ankara web tasarım olarak bizler ankara ürün fotoğraf çekimi konusunda sektörde bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla sizlere hizmet veriyoruz. Hatta eğer e-ticaret’e yeni başlıyorsanız üst segment web sitelerimizin tamamında ürün fotoğraf çekimini sizlere hediye ediyoruz. Orta boy 20 adet ürünü sadece 500 TL ye çekiyoruz. Her bir ürünün en az 3 taraftan resimlerini alıyor, bütün çekimi katalog vs. bastırma ihtiyacınız için dijital olarak size teslim ediyoruz. Geniş stüdyomuz ve alanında ürün çekim fotoğrafçılarımız ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Eğer talebiniz olursa çekilen fotoğrafları en doğru hali ile sitelerinize ücretsiz yüklüyor, çalışmalarımızla sektörümüzde fark yaratıyoruz. Ankara ürün fotoğraf çekimi ile ilgili aklınıza takılan her şey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bugüne kadar direkt satışa odaklanın ürün fotoğraf çekimini geri planda bırakmış olabilirsiniz. Bir çok girişimci özellikle e-ticarete girdiği ilk yıllarda doğru ürün fotoğraf çekiminin önemini kavramaz. Ancak ürün fotoğraflarına yeteri kadar önem vermeyen her girişimci elinde sonunda bu işe önem vermiş rakiplerinin çok çok gerisinde olduğunu ve onların 3/1 kadar ürün sattığını fark eder.

ANKARA ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Ankara ürün fotoğraf çekimi konusunda Ankara’nın en fazla tercih edilen ajansıyız. Gerek fiyatlarımızın uygun oluşu, gerekse profesyonelliğimiz kısa zamanda işletmemizi sektörünün lider markası haline getirdi. Stüdyomuzda çekilen her resmin photoshop ve diğer grafik çalışmaları özenle yapılır. Çekimlerin tamamı dilediğiniz resim formatında size teslim edilir. Çekimi yapılacak ürünlerin sayısına göre çekimler 1 – 3 gün arasında bitirilir. Çekim için eğer mümkünse kendi stüdyomuzu kullanmak isteriz. En doğru çekim alanı fotoğrafçının bütün malzeme ve ekipmanlarına hemen ulaşabileceği alandır. Ancak bu mümkün değilse sizin firmanızda da çekim yapmamız mümkündür. Bunun için önceden keşif yapmamız ve çekim yerinin derinliği ile ışığına bakmamız gerekmektedir.

Ürün fotoğraf çekiminin her aşamasını planlayıp yönetiyoruz. Detaylı fiyat alabilmek için bize arzu ettiğiniz çekim hakkında whatsapp hattımızdan kısa bir bilgi vermeniz yeterli. Çekilecek ürün ne? Stüdyoda mı çekilecek yoksa firmanızda mı? Herhangi bir konsept var mı? Taktir edersiniz ki her ürünün kendine özel ölçüsü ve derinliği vardır. Satışa çıkarılacak bir ayakkabı ile, TV ünitesini aynı açı, aynı ekipman ve aynı ışıkla çekemezsiniz. Saat, telefon, parfüm, ayakkabı, tespih, çakmak gibi bir çok kalemde ürün çekim çadırı gereklidir. 20 KG köpek masası, damacana su, küçük bir sehpa gibi ürünler ise ürün çekim masalarında fotoğraflanır. Oturma grubu, mobilya, masa, yatak gibi mobilya tarzı ürünler ise ya doğal olarak çekilir, yada devasa arka fonlar kullanılır.

ANKARA ÜRÜN FOTOĞRAFÇILIĞI

Ankara ürün fotoğrafçılığı alanında tam 7 yıllık tecrübemiz ve bugüne dek çekimlerini yaptığımız yüzlerce müşterimizin referansı ile hizmet veriyoruz. Üstlendiğimiz her projede iş dünyasına değer katıyor, sektörümüzde ki hizmet çıtasını yukarılara taşıyoruz. Bizi tercih eden her müşterimize fotoğrafçılık konusunda en iyi deneyimini yaşatıyor, Ankara’nın en uygun fiyatlarını sunuyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ilkesini prensip edinerek çalışıyor, işleri söz verdiğimiz vakitte teslim ediyoruz.

Ankara ürün fotoğraf çekimi için sizde bizi tercih edin birbirinden avantajlı kampanyalarımızdan yararlanın. Firmamızda kredi kartı geçerlidir. Peşin fiyatına taksit yapılır. Eğer çekimi yapılacak çok fazla ürününüz varsa toplu fiyat uygulanır. Web sitesi kurulumlarını bize yaptıran müşterilerimiz için ürün çekimleri hediyedir. Web sitesi yaptırmayan müşterilerimiz ise çok uygun fiyatlara ürün çekimlerini yaptırabilir. Sadece ürün çekimi yaptıran müşterilerimize de 160 TL lik internet reklam paketi hediyedir. Müşteri temsilcimizden hediyenizi istemeyi unutmayın.

ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ FİYAT ANKARA

Ürün fotoğraf çekimi fiyat ankara yukarıda da bahsettiğimiz gibi bizden web sitesi yaptıran müşterilerimiz için ücretsizdir. Sadece bu hizmeti satın almak isteyen müşterilerimiz için 20 ye kadar olmak şartı ile 500 TL dir. Ürün fotoğraf çekimi satın alan herkese her fotoğrafın grafik çalışması da hediyedir. Yine dileyen müşterilerimize 150 TL değerinde ister internet reklam, isterlerse banner fotoğraf tasarımı (3 adet ) hediye edilecektir. Çekimler müşterilerimiz arzu ederlerse kendi firmalarında yada evlerinde de yapılır.

Firmamızdan satın aldığınız her hizmet firmamızın garantisi altındadır. Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti ilkemiz kapsamında memnun kalmadığınız her hizmeti bize iade edip, paranızı hiçbir kesinti olmadan son kuruşuna kadar bizden alabilirsiniz. Ürün fotoğraf çekimleri ile firmanızın satışlarını ikiye katlarken, dilerseniz ankara marka tescil konusunda da bizden destek alıp işletmenizin geleceğini güven altına alabilirsiniz.

ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ ANKARA

Ürün fotoğraf çekimi ankara sizlere Keçiören’de hizmet vermektedir. Örnek işlerimizi, stüdyomuzu, malzeme ve ekipmanlarımızı görmek isterseniz sizi misafir etmek bizi mutlu edecektir. Ancak yoğun çalışıyorsanız, firmanızdan ayrılacak vaktiniz yoksa talep etmeniz durumunda biz sizi işletmenizde ziyaret eder, çekimin her aşaması hakkında bilgi verebiliriz. Eğer bizimle anlaşırsanız ürünlerinizi stüdyomuza kendiniz taşımak zorunda da değilsiniz. Biz çekim öncesi planlarımız doğrultusunda firmanıza gelir, ürünlerinizi kırılmasını yada zarar görmesini engellemek adına paketler ve stüdyomuza taşırız. Yine iş bitimi aynı özenle çekimlerin dijitalleri ile birlikte firmanıza getiririz.

E-TİCARET ÜRÜN ÇEKİMİ FİYATLARI

E-ticaret ürün çekimi fiyatları 300 TL – 500 TL ve 1000 TL olarak paketlere göre değişiklik göstermektedir. Paketlerimiz çekimi yapılacak ürün, ürünlerin özellikleri ve boyutlarına göre dizayn edilmiştir. Kendi ürünleriniz hakkında müşteri temsilcimize bilgi verdiğiniz taktirde net fiyatları alabilirsiniz. Ayrıca sattığınız tek bir ürün varsa 3 boyutlu fotoğraflarını grafik tasarım da dahil olmak üzere sadece 150 TL ye yaptırabilirsiniz. Ürünlerinizin sayısı oldukça fazlaysa toplu çekim ücretlerinden yararlanabilirsiniz.

Ürün fotoğraf çekimleri ağırlıklı olarak e-ticaret sistemlerinde kullanılmak için yapılır. Firmamız aynı zamanda bir web tasarım ajansı olduğundan e-ticaret pazarında nasıl ürün fotoğraflarına ihtiyacınız olduğunu çok iyi bilir. Çalışmalarımızın her aşaması alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından profesyonelce yürütülür. Size sadece satışlarınızı artırmanızın keyfini yaşamak kalır. Fotoğraf çekiminden sonra e-ticarette lider bir marka olmanın sırlarını seo danışmanlarımızdan tamamen ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. 🙂

ANKARA ÜRÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Ankara ürün fotoğraf çekimi sizlere sektörümüzde bulabileceğiniz en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaya söz vermiştir. Ürün fotoğraf çekimi fiyat ankara da 150 TL den başlamaktadır. Ankara ürün fotoğrafçılığı hakkında merak ettiğiniz her şey için bizimle iletişime geçebilirsiniz. E-ticaret ürün çekimi fiyatları başka hiçbir yerde bulamayacağınız rakamlarla burada. Firmamızdan satın aldığınız her hizmet ürün fotoğraf çekimi ankara ajansının garantisi altındadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Burak Akça
Burak Akça
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?