trende

Ankara Sosyal Medya Danışmanlığı

08.05.2021
429

Ankara sosyal medya danışmanlığı çalışmalarımız ile, bir kurumsal firmanın ihtiyacı olan profesyonel hesap yönetimi ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Sosyal medya danışmanlığı ankara sınırlarında bulunan bütün işletmelerimizin bir telefonla ulaşabilecekleri uygun fiyatları olan hizmetimizdir. Ankara sosyal medya danışmanlığı fiyat tarifesi 150 TL den başlamaktadır. Ankara sosyal medya danışmanlığı ajans faaliyeti göseren firmalar arasından en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlarla sizinle buluşturuyoruz. Sosyal medya uzmanı ankara ekibimiz, işletmeniz için fark yaratacak olan çalışmaları sizinle paylaşmak adına telefonunuzu bekliyor. Sosyal medya ajansı ankara alanında sektörümüzün lider markasıyız.  Ankara sosyal medya ajansı araştırması  yapan değerli site ziyaretçilerimiz hemen bizimle iletişime geçerek ücret iade garantili sosyal medya danışmanlığı hizmetimizden bugün yararlanmaya başlayabilirler. 

Ankara Sosyal medya yönetimi ni üstlendiğimiz işletme sahipleri çok kısa sürede başarı basamaklarını hızla tırmanırlar. Ürünlerinizi doğru bir şekilde pazarlamanın, kampanyalarınızı hedef kitlenize ulaştırmanın ve markanızın bilinirliğini artırmanın en önemli basamağı sosyal medya yönetimidir. Sosyal medya iletişimini ticari hayatında başarılı ve aktif bir şekilde kullanan işletmelerin, kullanmayan ve aynı sektörde faaliyet gösteren diğer rakiplerden en az %50 daha fazla kazanç elde ettiğini biliyor muydunuz? 

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI ANKARA

Sosyal medya danışmanlığı ankara ekibinin ulaştığı araştırma sonuçları oldukça enteresan sonuçlar vermektedir. Ülkemizde yaşayan 18 – 40 yaş grubu arasında yapılan bu araştırmaya göre insanlar gününün en az  4 saatini sosyal medyada geçirmektedir. Bu oran 2000 li yılların başında ‘günde kaç saat televizyon izliyorsunuz’ araştırmasının %40 daha fazlasıdır. Bir platform düşünün! Her gün milyonlarca tüketici o platformda saatlerini geçirerek ihtiyaçlarına cevap veren ürünleri o platformlardan satın alıyor. O halde sosyal medya her işletme için dünyanın en büyük pazarlarından biridir demek asla yanlış bir tespit olmaz. Üstelik ister yerel bir işletme olsun, isterse ulusal bir işletme her firma için etkili bir pazarlama ortamıdır sosyal medya. 

Sosyal medya reklamlarının yada danışmanlığının en başarılı sonuçlarından biriside yatırımcısına, yaptığı yatırımın fazlasını çok kısa sürede kar olarak döndürmesidir. Evet ister ankara instagram reklam verin isterseniz ankara facebook reklam ; maliyetinizi bir kaç gün içerisinde çıkartmanız doğru stratejilerle mümkündür.  Sosyal medya reklamlarının en büyük avantajlarından biride fiyatlarının uygun olmasıdır. Yukarıda ki araştırmada sosyal medyada zaman geçiren kitlenin, televizyon başında vakit geçiren kitleden çok daha fazla olduğunu belirtmiştik. Şimdi iki reklam aracını ele alalım. TV reklamları yada sponsorlukları 200.000 TL gibi devasa bütçeler gerektirirken bugün orta halli bir işletme 300 TL – 500 TL bandında yaptığı harcama ile muhteşem sonuçlar elde edebilmektedir. Yazımızı buraya kadar okuduysanız lütfen devam edin. Çünkü en önemli kısma geldik. Peki neden bizi seçmelisiniz? Sektörde ki dolandırıcılardan tutunda, müşterisinin her telefonunda para isteyen, paragöz ajanslardan ne farkımız var? Buyurun aşağıda biraz bunlardan bahsedelim.

SOSYAL MEDYA AJANSI ANKARA

Eğer bir gün birinden sosyal medyaya yatırım yaptığını ancak bir faydasını göremediğini duyduysanız yada duyarsanız bilin ki o firmanın değerli yetkilisi sadece para kazanmak arzusunda olan, müşteri menfaatlerini ikinci planda tutan bir ajans dan destek almıştır. Bu güne kadar yüzlerce işletmenin sosyal medya danışmanlığı talebini yerine getirdik. Ve biz emin olun bu işte zarar eden kimseyi görmedik. Sizin de aynı şekilde ayırdığınız bütçeler ve sektörünüz doğrultusunda zarar etmeyeceğinizi taahhüt ederiz. Kendimize o kadar güveniyoruz ki, reklam çalışmamızın sonucu eğer sizi tatmin etmezse paranızı son kuruşuna kadar iade ediyoruz.

Her şeyden önce biz müşterilerimizi kendimize bağımlı hale getirerek sürekli bir kazanç kapısı olarak görmeyiz. İsteriz ki model işletmelerimiz bizim desteğimiz ile kendi reklamlarını ve hesaplarını profesyonelce yönetebilsin. Tabi ki şu an hesaplarının her şeyi ile ilgilendiğimiz, oldukça kurumsal bazda çalışan müşteri portföyümüzde var. Ancak bu işletmeler yapıları gereği paylaşımlara ve diğer sosyal medya çalışmalarına kendileri zaman ayıramazlar. Ajanslara verdikleri aylık danışmanlık ücretleri de gelirlerinin yanında hiçbir şeydir. Eğer orta ölçekli bir işletme olduğunuzu var sayarsak, kısa vadede sizin için yaptığımız her şeyi kendiniz için yapabiliyor olmanız sizi fazlası ile kara geçirecektir. Böylece bir ajansa verdiğiniz danışmanlık ücretini de belki tanıtımlarınız için kullanacak, daha geniş kitlelere ulaşabileceksiniz.

Müşterilerimizin hesaplarını müşterilerimiz ile birlikte yönetiriz. Firmanın potansiyeli doğrultusunda bir kampanya düzenler, müşterimizin isterse kendisinin bu tanıtımı nasıl gerçekleştireceğini öğrenmesini sağlarız. Sosyal medyada ilgi çekici, dinamik tasarımların paylaşımı, fark ve tercih edilebilirlik anlamında hesap sahibine değer katar. Bunun için müşterimize  proje tesliminde yılın 365 günü kendi özgün paylaşımlarını yapabileceği dev bir arşiv hediye ederiz. Siz talep edin yeter. Üstlendiğimiz projenin maddi tutarı bizim için önemli olmaksızın bu çalışmaları bütün müşteri portföyümüz için yapıyoruz. Yukarıda sosyal medya danışmanlığı hizmetimizin 150 TL den başladığını söylemiştik. Yani bize 150 TL de ödeseniz, 1500 TL de her müşterimize koşulsuz şartsız sağladığımız bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bizim için maddi çıkardan dana önemli değerler var. Ülke esnafının geçirdiği şu zor günlerde, 1 esnafımızın daha ayakta kalmasına destek olmak bizim için kazanacağımız bütün paralardan daha önemli. Kar amacı gütmeyen sivil toplum kuruluşlarına, yardım ve dayanışma derneklerine, şehit ve gazi yakını firma sahiplerine bütün çalışmaları ücretsiz olarak yaptığımızı da hemen belirtelim.

SOSYAL MEDYA UZMANI ANKARA 

Sosyal medya uzmanı ankara ekibimiz ile hedeflerinize çok kısa sürede ulaşabilirsiniz. Sosyal medya yönetimi sabır, tecrübe ve profesyonellik gerektiren bir iştir. Hesap uzmanının bütün süreci planlayarak, firmaya biran evvel dönüşlerin başlamasını sağlaması gerekmektedir. Sosyal medyada başarıyı yakalamanın birbirinden farklı bir çok kriteri vardır. Her şeyden önce sosyal medya, sizin iş modelinize uygun bir platform mu? Bunu gerçek anlamda sorgulamak gerekir. Ankara da sosyal medya danışmanlığı yapan hiçbir ajans müşterisine ‘sosyal medya size göre değil’ demez. Taktir edersiniz ki maddi beklentiler ön plana çıkar. Müşteriye hiçbir kazanç sağlamayacağını bildiği halde ücret karşılığı işi yürütür. Gerçek bambaşkadır. Ve sosyal medya her iş modeli için uygun değildir. Basit bir örnekle bunu açıklamaya çalışalım.

Çilingir hizmetleri veren bir işletmenizin olduğunu varsayalım. Çilingirlerin en büyük kazancının kapıda kalan kişilerin daire kapısını açarak elde ettikleri bilinen bir gerçektir. Tam bu noktada sosyal medya tanıtım ve reklamlarının sadece profil sahibi kimselerin uygulamaları kullanırken hedef kitle tarafından göründüğünü hatırlatalım. Eğer biri kapıda kaldıysa sosyal medyada da gezmeyeceği aşikardır. Dolayısı ile sorunun biran evvel çözülmesi için kapıda kalan kişi google’de ‘en yakın çilingir’ ‘oturduğum yerde çilingir’ aramaları yapacaktır. Eğer siz daha fazla kazanmak için bir çilingire instagram, facebook, youtube, tiktok yada diğer uygulamalardan birinde çalışma yapmışsanız bu düpedüz hırsızlıktır. 

Verdiğimiz bu örnek acil ihtiyaç duyulan bütün sektörler için geçerlidir. Pekala bir kombi servisi petek temizliği, kombi bakımı gibi alanlarda sosyal medyanın gücünü kullanabilir. Fakat söz konusu servis sadece insanların kombileri bozulduğunda servis hizmeti veriyorsa sosyal medyada boş yere parası gidecektir.

ANKARA SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI AJANS

Ankara sosyal medya danışmanlığı ajans hizmetini talep ettiğiniz hesap uzmanının eğer işletmeniz sosyal medya tanıtımlarına uygunsa diğer kriterlere geçmesi beklenir. Sektörünüz sosyal medya tanıtımları için uygun. Peki ya işletme hesabınız? Yapılan araştırmalar kurumsal içerikli, fazla takipçili, ilgi çekici paylaşımlı hesapların tüketiciler tarafından daha fazla tercih edildiğini ortaya koymaktadır. Böyle hesaplar daha kurumsal görünür, müşteriye güven verir. Tanıtımlarda da dönüşüm oranı daha başarılıdır.

Bir çok müşterimiz sadece paylaşım olsun mantığı ile hesaplarını resmen çöp kutusuna döndürmektedir. Paylaşım sayısı önemli bir unsur olarak gözükse de ondan daha önemli olan paylaşımların verdiği mesaj ve paylaşımın altın kurallarına uygun olup olmadığıdır. Sizin yıllarca emek vererek doldurduğunuz profilinizi genellikle tamamen siliyoruz. Sıfırdan ve yepyeni, bütün kurallara uygun, optimizasyonlu bir sosyal medya hesabı inşa ediyoruz. Tabi bazen bilerek yada bilmeyerek hesap sahibinin bir çok paylaşımını tamda bizim istediğimiz gibi yaptığını görüyoruz. O paylaşımlara hiç ama hiç dokunmuyoruz 🙂 

ANKARA SOSYAL MEDYA DANIŞMALIĞI FİYAT

Ankara sosyal medya danışmalığı fiyat tarifesi 150 TL’den başlamaktadır. Verdiğimiz rakam salt reklam oluşturma ve basit danışmanlık hizmetlerini içerir. İsterseniz sizin için üç günde bir, iki günde bir, günde bir defa, günde iki yada üç defa ilgi çekici özgün içerikler üretebiliriz. İstediğiniz çalışmanın ne olduğunu müşteri temsilcimize ileterek net fiyatlar alabilirsiniz. İçerikler pazarınıza, müşteri kitlenize, beklentilerinize uygun olarak grafik tasarım programları ile profesyonelce hazırlanır. Sizde satın aldığınız fiyatlar çerçevesinde firmamıza aylık danışmanlık ve içerik üretimi ücreti ödersiniz. Böyle süslü cümleler kurmamız gözünüzü korkutmasın. Size Ankara’da başka hiçbir yerde bulamayacağınız kadar ucuz fiyatla hizmet edeceğimize söz veririz. 

Ankara sosyal medya danışmalığı fiyat konusunu etkileyen en büyük unsur kuruluşunuzun ihtiyaçlarıdır. Takipçi sayısı mı artırılacak, hedef kitlenize uygun reklam mı yapılacak, içerik paylaşımı mı yapılacak yoksa hepsi birden mi? Şimdi size güzel bir haberimiz var. Herkes için hesap ön çalışmasını ücretsiz yapıyoruz. Eğer profesyonel bir sosyal medya danışmanı ndan destek almak isterseniz bizimle iletişime geçin. Hesap uzmanımız işletme profilinizi incelesin ve nelere ihtiyacınız var? Hangi hizmet sizin için daha maliyetsiz ve kazançlı? Tavsiyelerini söylesin. Hesap yönetiminizi bize vermek zorunda değilsiniz. En azından sizinle tanışmış oluruz. Belki başka bir gün, başka bir ihtiyacınız için bizimle tekrar görüşürsünüz. 

ANKARA SOSYAL MEDYA AJANSI

Ankara sosyal medya ajansı olarak sizlere yıllardır güvenle hizmet veriyoruz. Amacımız faaliyet gösterdiğimiz her alanda müşterilerimize bulabilecekleri en kaliteli hizmeti sunmak. Amacımız doğrultusunda kendimizi, hizmet sahalarımızı sürekli iyileştiriyor, teveccühünüze layık olmaya çalışıyoruz. Bu güne kadar yüzlerce firmanın hesap takibini yaptık. Bir çoğunun başarı basamaklarını hızla tırmandığına şahitlik ettik. Küçük ölçekli işletmelerimizin devasa ve kurumsal bir markaya dönüşmesini gururla seyrettik. Firmalarımızın başarısının paydaşı olmak bizi gelecek adına her zaman motive etti. İşte bu tecrübe, güven ve aşkla sizlere destek oluyoruz. Sizin de işinizi hızla geliştirip, büyüteceğiniz günleri görmek için sabırsızlanıyoruz.

İşimizde başarılı olmamızın en büyük sebebi sizi gerçekten anlıyor oluşumuz. Bizde tıpkı sizler gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren bir işletme yönetiyoruz. Sosyal medyada bizde varız. Ve oralardan yeni projeler elde edebilmek için ciddi reklam ve sponsorluk ücretleri ödüyoruz. Tıpkı sizin gibi bizimde işlerimizin yolunda gitmediği dönemler oluyor. Biz verdiğimiz bir reklamdan ne bekliyorsak, sizin de aynı beklentiler içerisinde olduğunuzu çok iyi biliyoruz. Bu yüzden aldığımız her işi kendi işimiz gibi görüyor, işletmenizi sahipleniyoruz. Aynı hedefler doğrultusunda yatırım yaptığımızı hiç aklımızdan çıkartmıyor, size dürüstlük ve iş ahlakı prensiplerinden vazgeçmeden ne yapabileceksek  onu söylüyoruz. Hiçbir müşterimize hayal satmıyoruz. Sizi ikna edip sadece paranızı almak için işiniz uçacak, kaçacak, şu kadar ödeyin, paraya para demeyin gibi iddialı cümleler kurmuyoruz. Tam olarak ne yapacaksak, ne kadar fayda sağlayacaksanız, cebinizden ne kadar çıkacaksa dosdoğru bir şekilde anlatıp kararı size bırakıyoruz.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sosyal medya danışmanlığı nı firmamızdan satın alan müşterilerimize özel hediyelerimiz var. Kampanyamız dahilinde hesap takibini yaptığımız bütün müşterilerimize ankara internet raklam çalışmasını hediye ediyoruz. İnternet reklam çalışmamız sayesinde işletmeniz google aramalarından organik bir şekilde istediğiniz anahtar kelimelerden birinci sıradan çıkıyor. Sosyal medya takibi için ayıracak bir bütçeniz yoksa iyi bir teklifimiz daha var. Bizden web sitesi satın alın, anahtar teslim sosyal medya hesabına hiç para ödemeyin. Profesyonel web çözümlerimiz için ankara web tasarım ana sayfasını linke tıklayarak ziyaret edin.  Not: hediye reklamlar Ankara’nın lider markası Ankara Kına Organizasyon firması sponsorluğunda 1 yıl ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Sitemizin ilgili sayfalarını teker teker ziyaret ederek sizin için oluşturduğumuz birbirinden avantajlı kampanyalarımıza göz atabilirsiniz. Her satın alım için hediyelerimiz mevcut. Bazı paketlerimizde ürün çekimi hediyeyken, bazı paketlerimizde sosyal medya reklam kurulumu hediye. Yine paketlerimizin bazılarında google haritalara kayıt hediyeyken, bazı paketlerimizde google ads reklam kurulumları hediye. Bir web sitesi seçtiniz fakat paket içerisinde size hediye gelen hizmete ihtiyacınız yok. Hiç dert etmeyin, diğer paketlerde ki beğendiğiniz hediye neyse kendi paketinizde ki hediye ile değiştirebilirsiniz.

Ankara İnternet Sitesi Tasarım

ANKARA İNSTAGRAM REKLAM

Ankara instagram reklam sosyal medya danışmanlığının son ayağıdır. Eğer müşterinin aksi bir talebi yoksa önce hesap reklam verme kriterlerine uygun hale getirilir. Takipçi sayısı artırma, ilgi çekici içerik paylaşımı gibi onlarca  çalışma, reklamlardan maksimum verim almanız için sizin adınıza gerçekleştirilir. Ancak bazen müşterilerimiz yeteri kadar bütçeleri olmadığı için direkt reklam verme yöntemini kendileri için daha maliyetsiz ve hemen sonuca ulaşması bakımından tercih edebilir. Her ne kadar arzu ettiğimiz bir yöntem olmasa da amacınız biran evvel reklam oluşturmaksa size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İnstagram reklamları son yılların en fazla tercih edilen sosyal medya tanıtımlarıdır. 2019 Yılından beri ankara facebook reklamları ikinci sıraya düşmüş, ilk sıraya instagram reklamları ankara yükselmiştir. Youtube reklamları nın pazarda ki gücünü asla sorgulayamayız. Ancak ankara youtube reklamları bir sosyal medya reklamı değil, video içerik reklamlarıdır. Tabi ki bu alanda da firmamızın sizlere desteği kesintisi bir şekilde yıllardır devam etmektedir. Bir kaç yıldır ankara tiktok reklamları da kendi çapınca ciddi bir potansiyel yaratmış olsa da henüz ilk iki sıranın tercih edilebilirlik açısından çok gerisindedir. Sosyal medya’nın bu derece popüler olması özellikle gençlerin google’de ‘sosyal medya danışmanı nasıl olunur‘ diye araştırma yapmasına sebep olmuştur. Yeni bir girişimciyseniz ve sosyal medya uzmanı olmak istiyorsanız ücretsiz her türlü destek almak için bizi arayabilirsiniz. Merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilir, sektörün avantajlarını ve dezavantajlarını birinci ağızdan öğrenebilirsiniz.

ANKARA SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Ankara sosyal medya yönetimi konusunda hazırladığımız makalemizde size çalışmalarımız hakkında bilgi verirken, sosyal medya üzerine bilgi ve tecrübelerimizi bütün samimiyetimizle anlattık. Bu makale tam 1 haftada hazırlandı. Aslında başlamadan makalemizin bu kadar uzun olacağını hiç tahmin etmemiştik. Eğer sabırlı bir okuyucuysanız buraya kadar geldiniz demektir. Yazımızın okunma oranını çok merak ediyoruz. Sizden aşağıda bulunan yorumlar kısmına OKUDUM yazıp, yazımız hakkımızda ne düşündüğünüzü bizimle paylaşmanızı rica edebilir miyiz? Ricamızı sona sakladık çünkü emeğimize saygı duyup buraya kadar gelen her müşterimize bizden satın aldığı hizmet ne olursa olsun ekstra %10 indirimimiz var. Yaptığınız yorum linkini bize atarak indirim talebinde bulunabilirsiniz.

Ankara sosyal medya yönetimi olarak işlerinize talibiz. Bütün süreci birlikte planlayıp, yönetebiliriz. Bugüne kadar bizi tercih eden her müşterimiz için yaptığımız gibi sizin de telefonlarınızın biran evvel çalmasını ve daha önce denemediğiniz bu sektörde ürün satışlarınızın hemen başlamasını sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapacağımıza söz veririz. Başka ajanslar gibi size hayal satmayacağımıza, bu alanda ki bilgisizliğinizi çıkar kapısı olarak görmeyeceğimize yemin ederiz. 

ANKARA SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Artık sizinle tanışmayı ve ankara sosyal medya danışmanlığı işinizde bizi tercih etmenizi hak ettiğimizi düşünüyoruz. Ofisimiz Keçiören’de sizi misafir etmek ve sosyal medya danışmanlığı hakkında fikir alışverişinde bulunmak bize mutluluk verir. Ancak işletmenizi bırakamayacak kadar yoğunsanız mesai saatleri içerisinde randevulaşarak bizi sizi yerinizde ziyaret edebiliriz. Eğer buna da imkanınız yoksa profil linklerinizi bize whatsapptan gönderirsiniz ve bizde sizin için neler yapabileceğimize bakarız. Sıfırdan işletme hesabı kurulacaksa size özenle hazırladığımız fiyat listelerimizi mail atabiliriz.

Ankara sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz ücret iade garantili bir hizmettir. Projenin sonunda hizmetimizden memnun kalmayan herkes ödediği ücreti iade alabilir. Ücret iadeleri hiçbir kesinti olmadan yapılmaktadır. Kendimize güveniyoruz. Bu güne dek tek bir firma bile sizin haklarınızı korumak adına başlattığımız ücret iade garantili hizmetimizi kullanmadı. Sizin de işimizden memnun kalacağınızdan eminiz. Aklınızda bulunsun diye söylüyoruz. Sizlere aşağıda ki bölgelerde hizmet veriyoruz.

 • Keçiören Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Pursaklar Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Çubuk Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Akyurt Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Çankaya Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Gölbaşı Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Sincan Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Etimesgut Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Polatlı Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Mamak Sosyal Medya Danışmanlığı 
 • Yenimahalle Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Kızılcahamam Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Kahramankazan Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Elmadağ Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Ayaş Sosyal Medya Danışmanlığı
 • Altındağ Sosyal Medya Danışmanlığı

ANKARA SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Ankara sosyal medya danışmanlığı üzerine oluşturduğumuz makalenin sonuna geldik. Sosyal medya danışmanlığı ankara hizmetimizden hemen yararlanmak için bize whatsapptan yazın. Ankara sosyal medya danışmanlığı fiyat ları kampanyada ve 150 TL. Ankara sosyal medya danışmanlığı ajans hizmetleri her uygulama ve platform için verilmektedir. Sosyal medya uzmanı ankara ekibi olarak işletmeniz açısından fark yaratacak çözümler sunuyoruz. Sosyal medya ajansı ankara keçiören merkezlidir. Ankara sosyal medya ajansı ve sosyal medya danışmanlığı ile ilgili her konuda uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Burak Akça
Burak Akça
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?