trende

Ankara İnternet Reklam

11.05.2021
405

Ankara web tasarım firmamızın en fazla tercih edilen hizmetlerinden biriside kuşkusuz ankara internet reklam hizmetleridir. Reklam verenler müşteriler google’de ilk sıralardan çıkma başarısı göstererek, ürün ve hizmetlerini internet müşterisine ulaştırmayı amaçlar. Ankara internet reklam işletmelerin beklentileri doğrultusunda profesyonel çalışmalar yaparak tüketicilerin aradıkları firmaları kolaylıkla bulmasını sağlar. Reklam veren herkes çok iyi bilir ki, reklamlarda gösterim sırası oldukça önemlidir. Google’nin kendi yayınladığı istatistiklere göre, internet ziyaretçileri herhangi bir arama yaptıklarında karşılarına çıkan ilk 3 siteye yoğunlaşmaktadır. Aynı zamanda site ziyaretçisinin aradığı hizmeti, liste sıralamasında ilk 3 de bulunan firmalardan satın alma oranı %85 dir. Genel olarak gerek web tasarım, gerekse seo firmaları tarafından özellikle rekabetin yoğun olduğu sektörlerde ilk 5. sıradan çıkmak başarı olarak kabul edilse de maalesef dijital getirinin faydalarından 4 ve 5. sıralardan çıkan siteler yararlanamamaktadır.

Firmamız bu bilgiler ışığında reklam verene en fazla fayda sağlayacağı garanti edilen ilk 3 sıradan  çıkacağını kabul ve taahhüt etmektedir. Tabi bu sıralamalardan çıkmak bilgi ve tecrübenin yanında reklamlara ayrılan bütçenin ne kadar olduğu konusunda da doğrudan ilgilidir. Ankara internet reklam ajansı rakip analizi, mevcut seo analizi, çıkılması istenilen anahtar kelimelerin analizi gibi bir çok kriterin analizini yapıp ortalama bir bütçe belirlemektedir. Analizlerimizin tamamı ücretsiz olup, müşteri temsilcimize ulaşarak kendi fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

ANKARA İNTERNET REKLAM AJANSI

Ankara internet reklam ajansı oluşturduğu her reklamda %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlar. Bazı anahtar kelimler de kimi zaman birinci sıradan çıkma maliyeti yıllık 150 TL ye düşerken, bazı anahtar kelimelerde bu rakam aylık 250 TL olabilir. Reklamlarınız için ayırdığınız bütçe ne olursa olsun, yatırımlarınızın fazlası ile karşılık bulacağından kuşku duymamalısınız. Anahtar kelimeler daha öncede söylediğimiz gibi temel olarak  sektöre, rekabete, tanıtım için ayrılan bütçeye göre arama motorlarında sıralanır. Aynı şekilde oluşturulan reklamın google’de görünmeye başlaması da aşağı yukarı bu kriterlere bağlıdır. Özellikle rekabetin yoğun olmadığı reklamlar 1 hafta da istenilen sıralamada görünmeye başlarken, bazı reklamların istenilen seviyeye gelmesi üç ayı bulabilir.

Tabi burada yapılacak olan internet reklam çalışmasının hangisi oluğu da önem arz etmektedir. Mesela google ads reklamlar, direkt google’ye yatırılan parayla yapıldığı için bu reklamlar genelde 2 günde hazır olur. Hemen arama motorlarında üst sıradan çıkmaya başlayan işletme aynı doğrultuda müşterisine de bu kadar kısa sürede ulaşır. ADS reklamlar internet reklamcılığın en kısa ve en verimli halidir. Bununla birlikte google benim işletmem reklamları yıllık 150 TL  ye kurulan ve müşteriden başka hiçbir şekilde para talep edilmeyen oldukça verimli reklamlardır. Ancak reklamın google tarafından onay alması bile 14 günlük bir süre gerektirir. Yine aynı şekilde müşteriler bir günde hazır olan rehber reklamları, seo reklamları gibi birbirinden farklı onlarca internet reklam çeşidini kendileri  için seçebilir. Firmanız için en uygun olan reklama birlikte karar vermek için sizden telefon beklediğimizi hatırlatmak isteriz.

İNTERNET REKLAM ANKARA

İnternet reklam ankara firması olarak yukarıda bahsettiğimiz bütün reklamlardan hemen hemen aynı sayıda kurmaktayız. Hatta çoğu müşterilerimiz ads reklamının yanında yıllık 150 tl ye yayınlanan reklamlarda satın alır. Bu kadar küçük ücretlere reklam satın almak oldukça mantıklı bir iş olacaktır. Genellikle işletmeler yıllık ödedikleri parayı zaten tek bir işte rahatlıkla çıkartır. Bu basit hesap bile paket olarak bütün reklamları almanın fazlaca karlı olacağını açıklamaktadır.

internet reklam ankara destek ekibi ile oluşturacağınız reklamlar kesinlikle firmanıza değer katar. Bu güne dek sektörümüzde bazı kötü anılar yaşamış olabilirsiniz. Bizimle çalışmaya başladığınızda farkımızı göreceksiniz. İçiniz rahat olsun. Firmanızın internet tanıtımları için bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Fiyatlarımıza güveniyoruz. Lütfen bizden fiyat almadan başka bir ajansla anlaşmayın. Siz bizden fiyat alın, sonra kaç ajans’dan daha teklif almak istiyorsanız alın. Sektörü, yapılan işlerin kalitesini sorgulamanız bizim hoşumuza gider. Çünkü kaç firma ile görüşürse görüşsün bulabileceği en kaliteli internet reklamlarını en uygun fiyatlarla satın almak isteyen herkes araştırmasının sonunda mutlaka bizi tercih eder.

Unutmadan söyleyelim. Ankara sosyal medya danışmanlığı da sosyal medya kısmının internet reklamı ayağını oluşturmaktadır. Ve firmamızın sosyal medya tanıtımlarınız içinde muhteşem kampanyaları bulunmaktadır. Peki nasıl yapıyoruz? Kaça yapıyoruz? Hepsini öğrenmek için yukarıda ki yeşil sekmeye tıklayıp ilgili sayfaya geçebilirsiniz.

ANKARA İNTERNET REKLAM

Ankara internet reklam, reklam veren firmaların asla zarar edecekleri bir tanıtım şekli değildir. Müşteriler doğru reklamlarla muhakkak sonuca ulaşır. Burada önemli olan anlaşmalı reklam ajansınızın bilgi, tecrübe ve liyakatli hizmet anlayışıdır. Planlama, anahtar kelime ve rakip analizi ciddiyetle yapılmalı, müşteri için en doğru reklam stratejisi belirlenmelidir. Reklam ajansı uzmanı her durumda farklı bir pozisyon alıp mümkün olan en az maliyetle, mümkün olan en maksimum kazancı müşterisinin elde etmesine yoğunlaşmalıdır. Kendimizden bir örnek ile açıklayacak olursak google de  çıkmak istediğimiz anahtar kelimenin ‘ankara web tasarım’ kelimesi olduğunu kabul edelim. Ancak arzu ettiğimiz anahtar kelimede rekabet oldukça yoğun ve rakiplerimiz kadar bütçe ayıramayacağımızı düşünelim reklam çalışmasına yeni başladığımız ilk aşamada.

Eğer reklam uzmanım ankara web tasarım kelimesinde ısrar ederse muhtemelen bütçem rakip firmaların bütçesi karşısında ezilecek ve buna bağlı olarak reklamlarım üst sıralardan asla çıkmayacaktır. Dolayısı ile firmam daha ilk internet tanıtımı aşamasında zarar edecek buda belki de firma olarak bir daha böyle bir reklam çalışması yapmamama sebep olacaktır. Emin olun internet reklamlarına şu an yatırım yapmayan bir çok işletmenin geçmişinde birbirinden farklı kötü bir anısı vardır. Yoksa sokakta ki çocuk bile, hiç ticaretten anlamayan herhangi biri bile artık hemen hemen bütün satışların internet üzerinden olduğunu bilir. Bu işletmelerin bir kısmı art niyetli ajanslar tarafından dolandırılmıştır. Bir kısmı bilgisiz – tecrübesiz ajanslarla anlaşıp zarar etmiştir. Bir kısmına da aç gözlü ajans yetkilileri 200 TL lik reklamları 500 TL ye satmıştır. Sonunda işletmeler ‘nasıl olsa kazanamayacağım’ koşulsuz şartlanması ile dijital pazarın büyük nimetlerini ellerinin tersi ile itmişlerdir. Şimdi farklı bir senaryo ile başka bir pencereden bakmaya çalışalım!

Anlaştığım reklam ajansı gerçekten güvenilir ve müşterinin sektörde bilgisizliğinden yararlanıp hak ettiğinden daha fazlasını talep etmeyen bir ajans, reklam uzmanımda gerçekten bilgili ve tecrübeli biri olsun. Yaptığı analiz sonucunda mevcut bütçem ile arzu ettiğim anahtar kelimelerden çıkamayacağımı bana açık bir yüreklilikle söyleyip alternatif çözüm arayışlarına girişecektir.

ANKARA İNTERNET REKLAM

Ankara internet reklam uzmanının aradığı alternatif çözümler arasında istediğim kelimelere yakın kelime arayışı da olacaktır. ‘Ankara web tasarım’ kelimesinden çıkmak ciddi rekabet ve bütçe gerektirirken, ‘Ankara internet sitesi tasarımı’ oldukça düşük rekabetli ve tamda benim bütçeme göre olabilir. Tanıtım bütçemi hem sektörümle alakalı hem de istediğim anahtar kelimeyle aynı anlamda olan böyle bir anahtar kelimeyle kullanırsam kar etmemem olanaksızdır. Basit bir örnekte bile işimizin ne derece dürüstlük ve profesyonel gerektirdiği rahatlıkla anlaşılmaktadır. Reklam uzmanı işletmelerin kar ve zarar ilişkisini belirleyen en önemli faktördür.

Ankara internet reklam yaptığı çalışmalar ile tarafınızdan aldığı parayı son kuruşuna kadar size helal ettireceğine söz vermektedir. Ankara internet reklam ajansı ücret iade garantili çalışmaktadır. İnternet reklam ankara için bizi arayın, projemizi ve teklifimizi hemen size iletelim.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Burak Akça
Burak Akça
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?