trende

Ankara Evde Özel Fotoğraf Ve Kamera Çekimi

Ankara Evde Özel Fotoğraf Ve Kamera Çekimi

Ankara evde özel fotoğraf ve kamera çekimi hizmetimiz ile karşınızdayız. Mankenlik ajansı için bikinili fotoğraf çekimleri ve diğer özel fotoğraf, kamera çekimleri için stüdyomuzu kullanabileceğiniz gibi fotoğrafçı yada kameramanımızı evlerinize de davet edebilirsiniz. Özel fotoğraf ve video çekimlerinde gizlilik esastır. Çekimler sizin hafıza kartınıza yapılır. Çekim bittiğinde kameramızın müşteri tarafından kontrol edilmesini isteriz. İçerikler asla kopyalanmaz. Müşteri talebi olduğu taktirde içeriklerin kopyalanmayacağına dair sözleşme de imzalayabiliriz. Ankara evde özel fotoğraf çekimi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçip, hiç çekinmeden çekim içeriği hakkında konuşabilir, merak ettiğiniz her soruyu ekimize sorabilirsiniz. Ankara özel evde kamera çekimi isteğinize göre bay ve bayan kameramanlarımız tarafından yapılmaktadır. Her ne kadar Ankara merkezli bir firma olsak da Türkiye’nin her bölgesine hizmet veriyoruz. Şehir dışı fiyat tarifeleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız sizlere, özel fotoğraf ve video çekimleri alanında yaklaşık 7 yıldır hizmet vermektedir. Aradan geçen bunca zaman diliminde birbirinden farklı konularda özel çekimler yaptık. Kimi zaman müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ‘nü’ yani çıplak fotoğraf çekimi gerçekleştirdik, kimi zaman mankenlik ajansına başvuruda bulunacak bay yada bayanın bikinili, bikinili fotoğraf çekimi ankara işlemini gerçekleştirdik. Bazen de iki partnerin ankara özel video çekimi taleplerini karşıladık. Alanımıza oldukça hakimiz. Ve siz isterseniz biz çekimleriniz için sizlere zaman ayırırız. Özel çekimler her stüdyonun yapabileceği işler değildir. Bu alan fotoğrafçılık ve kameramanlık dan daha fazla tecrübe ve güven ister. Bunu bir örnekle aşağıda izah etmeye çalışalım.

ANKARA EVDE ÖZEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Mesela Ankara evde özel fotoğraf çekimi için bir stüdyoyla anlaştınız diyelim ki. Manken olmak istiyorsunuz ve doğal olarak ajanslar sizden bikinili fotoğraflarınızı istiyor. Her şeyden çekimi yapacak olan kişinin daha önce buna benzer bir çok çekim tecrübesi yaşamış olması gerekir ki, size en doğru fotoğrafları verebilsin. Bahsettiğimiz bu tecrübede sokakta gördüğünüz herhangi bir stüdyonun ekibinde olmuyor. İş sahalarının ve çekim konularının farklılığı sebebi ile bir çok stüdyoya bu işler neredeyse hiç gelmez.

Birde işin ısrarla söylediğimiz bir güven boyutu var. Mesela bireysel olarak yada eşinizle nü fotoğraf çekinmek istiyorsunuz. Evinize gelen kişinin size daha sonra şantaj yapmayacağından emin olmalısınız. Israrla yazıyoruz çünkü özellikle bu konularda son yıllarda ciddi mağduriyetler söz konusu oluyor. Bizimle iletişime geçtiyseniz hiç merak etmeyin. Haklarınız ve çekimin gizliliği firmamızın garantisi altındadır. Bunu öylesine söylemiyoruz. Bir kere dijital meteryallerin tarafımızdan kopyalanamayacağı ve saklanamayacağı konusunda size sözleşme imzalayıp veriyoruz.

Çekimleri sadece müşterilerimizin bellekleri ile yapıyoruz. Kendi belleklerimizi kesinlikle kullanmıyor, müşterinin belleğini çekim sonrası anında teslim ediyoruz. Dahası hafıza kartını çıkarttıktan sonra makinemizi elinizle kontrol etmenizi ve hafızanın tamamen boş olduğunu teyit etmenizi istiyoruz. En son makinemizi alıyor, sizin kontrolünüzde formatlayıp, fabrika ayarlarına döndürüyoruz. Dolayısı ile işimizi şansa bırakmıyor, çekimin her aşamasının içinize sinmesini sağlıyoruz. Stüdyomuzda çalışan onlarca kameraman ve fotoğrafçı olmasına rağmen özel çekim işlerine sadece firma sahibi olarak bizler gidiyoruz. Personelimiz nazarında oluşabilecek bir olumsuzluğu düşünerek sadece sizi değil, kendimizi de garanti altında alıyoruz.

ANKARA EVDE ÖZEL KAMERA ÇEKİMİ

İnsanlar genelde özel kamera çekimi için kendi evlerini tercih ediyor. Bunun sebebi ev ortamında kendilerini daha rahat ve güvende hissetmeleri. Adı üzerinde! Özel anlar kişilere özeldir. Genellikle çiftler sektörümüzde faaliyet gösteren firmaların stüdyolarında gizli kamera olmasından endişe duyduklarını söylüyor. Tabi haklılık payları da oldukça yüksek. Son yıllarda bir trend haline gelen özel fotoğraf ve kamera çekim hikayelerinin maalesef bazıları mutlu sonla bitmiyor. Ankara evde özel kamera çekimi ile ilgili tam 798 çiftlik dev bir referansla bizi tercih eden müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti sunuyoruz.

Özel fotoğrafların dışında evde kamera çekimleri kısa filim, nişan merasimi, kına gecesi, kız isteme, söz, sünnet, doğum günü, eğlence partileri gibi bir çok alanda da tercih ediliyor. Hemen belirtelim. Firmamızın başka bir ekiple bu alanlarda da hizmeti bulunmaktadır. Üstelik Ankara’da başka hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlarla sizlere hizmet veriyoruz. Bizden fiyat almadan kameraman ve fotoğrafçı anlaşması yapmayın.

ANKARA EVDE ÖZEL FOTOĞRAF VE KAMERA ÇEKİMİ

Ankara evde özel fotoğraf ve kamera çekimi için birbirinden farklı fiyat tarifelerimiz mevcut. Sizlere profesyonel bir çekim hizmeti verebileceğimiz gibi Televizyon dizisi gibi tam profesyonel çekim hizmeti de verebiliriz. Ankara evde özel fotoğraf çekimi için; arka fonlardan softbax lara, özel ışık sistemlerinden, çekim perdelerine kadar bir çok profesyonel ekipman ile evinizi gerçek bir stüdyoya dönüştürebiliriz. Tabi ankara evde özel kamera çekimi için kullandığımız her ekipman çekim maliyetini artıracaktır. Konu sizin için aşırı derecede önem sarf etmiyorsa sade malzeme kullanımı daha ekonomik çözümler sunar. Bizi çekim konusu ne olursa olsun, daha doğrusu çekim konusu ne kadar özel olursa olsun 🙂 ankara evde özel video çekimi için evlerinize davet edebilirsiniz. Ankara evde öze fotoğraf ve video çekimi bir ankara web tasarım yapımıdır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Burak Akça
Burak Akça
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?